Viikko 03  

19.01.2019 La klo 18:00  STREAM
20.01.2019 Su klo 11:00  Aamujumalanpalvelus
Puhujana: Jarmo Virtanen
Lapsille Jumis Kids
    

Viikko 04  

21.01.2019 Ma klo 15:00  Exoduspiiri
21.01.2019 Ma klo 18:00  Lähetysompeluseura
24.01.2019 To klo 19:00  Rukousilta
25.01.2019 Pe klo 11:00  Rukouskokous
25.01.2019 Pe klo 18:00  Kristittyjen yhteinen rukousvaellus
Kokoontuminen klo 18 Vapaaseurakunnassa, Myllymäenkatu 1
Rukousvaelluksen reitti Vapaaseurakunta-Pelastuarmeija-Ortodoksinen seurakunta-Pyhän Ristin kirkko.
Rukousvaelluksen jälkeen kirkkokahvit noin klo 20.
26.01.2019 La klo 18:00  AVAINILTA
27.01.2019 Su klo 11:00  Aamujumalanpalvelus
Puhujana: Olavi Hyvösaho
Lapsille Jumis Kids
    

Viikko 05  

28.01.2019 Ma klo 15:00  Exoduspiiri
28.01.2019 Ma klo 18:00  Lähetysompeluseura
30.01.2019 Ke klo 13:00  Päiväpiiri
31.01.2019 To klo 19:00  Rukousilta
01.02.2019 Pe klo 11:00  Rukouskokous
02.02.2019 La klo 16:00  Leipäkirkko Eurajoella
Kulttuuritalo Kaharilla, Weenertie 2
02.02.2019 La klo 18:00  STREAM
03.02.2019 Su klo 16:00  Perhejumalanplavelus, ehtoollinen
Puhujana: Tuomo Ahonen
Lapsille Jumis Kids
    

Viikko 06  

04.02.2019 Ma klo 15:00  Exoduspiiri
04.02.2019 Ma klo 18:00  Lähetysompeluseura
05.02.2019 Ti klo 18:00  Naistenilta
Seija Helinillä, Sahapolku 1 A 26
Yhteislätö seurakunnalta klo 17.45
07.02.2019 To klo 19:00  Rukousilta
08.02.2019 Pe klo 11:00  Rukouskokous
09.02.2019 La klo 18:00  STREAM
10.02.2019 Su klo 11:00  Aamujumalanpalvelus
Puhujana: Erkki Ahonen
Lapsille Jumis Kids
    

Viikko 07  

11.02.2019 Ma klo 15:00  Exoduspiiri
11.02.2019 Ma klo 18:00  Lähetysompeluseura
13.02.2019 Ke klo 13:00  Päiväpiiri
14.02.2019 To klo 18:00  Kristittyjen yhteinen rukousilta, Pelastuarmeijassa
Savilankatu 9
15.02.2019 Pe klo 11:00  Rukouskokous
16.02.2019 La klo 18:00  Ei ole STREAM-iltaa
17.02.2019 Su klo 11:00  Aamujumalanpalvelus
Puhujana: Tuomo Ahonen
Lapsille Jumis Kids
    

Viikko 08  

18.02.2019 Ma klo 15:00  Exoduspiiri
18.02.2019 Ma klo 18:00  Lähetysompeluseura
21.02.2019 To klo 19:00  Rukousilta
Ehtoollinen
22.02.2019 Pe klo 11:00  Rukouskokous
23.02.2019 La klo 18:00  AVAINILTA
24.02.2019 Su klo 11:00  Aamujumalanpalvelus
Puhujana: Matti Aalto
Lapsille Jumis Kids
    

Viikko 09  

25.02.2019 Ma klo 15:00  Exoduspiiri
25.02.2019 Ma klo 18:00  Lähetysompeluseura
27.02.2019 Ke klo 13:00  Päiväpiiri
28.02.2019 To klo 19:00  Rukousilta
01.03.2019 Pe klo 11:00  Rukouskokous
02.03.2019 La klo 16:00  Leipäkirkko Eurajoella
Kulttuuritalo Kaharilla, Weenertie 2
02.03.2019 La klo 18:00  STREAM
03.03.2019 Su klo 16:00  Perhejumalanpalvelus, ehtoollinen
Puhujana: Jarmo Virtanen
Lapsille Jumis Kids